Triumph - Tiger 1200 GT Explorer + příslušenství

Triumph - Tiger 1200 GT Explorer + příslušenství

  

stav: Nové
rok: 2024
barva: Lucerne Blue
obsah: 1200 cm3
výkon: 110 kW
najeto: neuvedeno


Cena: 596 300,00

Facebook

Popis:

Nový motocykl skladem! Aktuálně probíhá akce sleva na motocykl 50 000,- Kč z původní ceny 646 300,- Kč vč. DPH. Akce je platná do 31.05.2024.Příslušenství Triumph k motocyklu navíc:Plotna kufru

Horní Alu Top Box stříbrný 42 L

Gumová opěrka kufru pro spolujezdce

Montážní sada bočních kufrů

Boční kufry Alu stříbrné 

Ochranný protektor gumový proti poškrábání nádrže

Ochranný nerezový kryt pod motor

Ochranný protektor kyvné vidlice proti pádu

Ochranné plexi předního světlometu

Ochranný protektor CNC šavlí do osy předního kola 

Ochranný horní a spodní padací rámNová řada Tiger 1200, která je výsledkem jednoho z nejambicióznějších projektů v historii značky Triumph, představuje transformaci hmotnosti, výkonu a schopností zaměřených na veškeré myslitelné výzvy, které jezdci očekávají od svých adventure motocyklů.Navazuje na všechny silné stránky předchozí generace, včetně praktického kardanového převodu nebo skvělého komfortu při cestování na dlouhé vzdálenosti a osvědčenou platformu s tříválcovým motorem, který se tak skvěle hodí na cestování. Nová řada Tiger 1200 také přichází s novou generaci tříválce T-plane, odlehčeným podvozkem a pokročilou technologií. To vše zaměřeno výhradně na vytvoření nejpohyblivějšího a nejschopnějšího velkokapacitního cestovního endura, které lze koupit. Motocykl disponuje i funkcí hlídání mrtvého úhlu.


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *

Odesláním vyplněného formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s podmínkami zpracování osobních údajů a že je přijímáte.