Triumph - Tiger 900 Rally Pro MY2024

Triumph - Tiger 900 Rally Pro MY2024

  

stav: Předváděcí
rok: 2024
barva: ASH GREY / intense orange
obsah: 900 cm3
výkon: 80 kW
najeto: neuvedeno


Cena: 414 000,00

Facebook

Popis:

Pro letošní rok nový předváděcí motocykl. Domluvte si zkušební jízdu. Podmínky zapůjčení na tel.: +420 601 164 555 Nová řada Tiger 900 od Triumph Motorcycles, která poskytuje více výkonu, točivého momentu, schopností a komfortu, zvyšuje v roce 2024 laťku pro středně těžké dobrodružné motocykly. Tříválcový motor Tiger 900 prošel významnou aktualizací, včetně přepracovaných součástí motoru, který poskytuje o 13 % vyšší výkon než předchozí generace, poskytuje špičkový výkon 108 k a vyšší špičkový točivý moment 90 Nm. Nový motor také nabízí lepší tažnost v nižším rozsahu otáček. Díky své T-rovině klik a offsetových intervalů střelby si Tiger 900 zachovává svůj charakteristický a výrazný výkon a zvuk, stejně jako dosahuje zvýšeného výkonu v celém rozsahu otáček a až o 9 % nižší spotřebu paliva.Zcela nové prvky aktivní bezpečnosti poskytují více možností v celé řadě, včetně vylepšeného brzdění pro lepší kontrolu a zkrácení brzdné dráhy a nového nouzového systému varování při zpomalení, který aktivuje výstražná světla při prudkém brzdění a automaticky se deaktivuje, když se rozjedete.Nová obrysová světla poskytují výraznou siluetu zejména v noci a za špatné viditelnosti. Nová řada také obsahuje nové 7” TFT přístroje s novou grafikou a systémem menu a novou nabíječkou do kokpitu USB-C, stejně jako připojení My Triumph Bluetooth jako standard u všech modelů.Nové sedadlo jezdce je plošší a prostornější, s vyhřívanými sedadly u obou modelů Pro, navrženými speciálně pro větší pohodlí na dlouhé vzdálenosti. S 20mm nastavitelností výšky sedadla pro všechny modely a příslušenstvím k dispozici vyhřívané nízké sedadlo jezdce, které snižuje výšku sedadla o dalších 20 mm. To nabízí modely GT s potenciální výškou sedla až 800 mm, což v kombinaci s úzkým stojanem na šířku zlepšuje přístupnost.Nový tlumený systém uchycení řídítek zajišťuje pohodlnější jízdu a navíc vylepšená poloha řídítek na Rally Pro s tyčemi o 15 mm blíže, usnadňuje agilnější jízdu vsedě i ve stoje.Řada 2024 přináší ještě více postoje Tiger a má novou karoserii na zobáku , kokpitu a bočních panelech v integrovaném designu, který každému motocyklu dodává agresivní postoj zaměřený na dobrodružství . Vzhled doplňují nová moderní a dynamická schémata a grafika.Nový tlumič výfuku Akrapovič vede na obsáhlém seznamu více než 50 příslušenství a zákazníci si mohou vybrat ze čtyř sad příslušenství na míru, sad Performance, Protection, Trekker a Expedition.Nová řada zachovává všechny špičkové specifikace Tiger 900 ve své třídě:Optimalizované ABS v zatáčkách a kontrola trakce s IMU

Až šest jízdních režimů včetně Road, Rain, Sport a Off-Road plus Rider Configurable pro GT Pro a Rally Pro a Off-Road Pro pouze pro Rally Pro

All-LED osvětlení, včetně charakteristického DRL světlometu a kompaktního zadního světla ( Poziční světlo spíše než DRL v USA, CN, JP)

Triumph Shift Assist (GT Pro a Rally Pro)

Vyhřívané rukojeti a sedadla (GT Pro a Rally Pro)

Osvětlené spínače

Systém monitorování tlaku v pneumatikách (GT Pro a Rally Pro)

Brzdy Brembo Stylema ® Monobloc

Odpružení specifické pro daný model prémiové specifikace vyladěné pro maximální jízdní vlastnosti na silnici i v terénu:

GT obsahuje nastavitelné kazetové vidlice Marzocchi 45 mm USD, zadní odpružení s manuálně nastavitelným tlumením předpětí a odskoku a zdvihem vidlice 180 mm a zdvihem zadního kola 170 mm.

GT Pro obsahuje plně nastavitelné kazetové vidlice Marzocchi 45 mm USD, zadní odpruženou jednotku s elektronicky nastavitelným tlumením předpětí a odskoku a zdvihem vidlice 180 mm a zdvihem zadního kola 170 mm.

Rally Pro těží z nastavitelných kazetových vidlic Showa 45 mm USD s manuálním předpětím, tlumením odskoku a komprese a zadní odpruženou jednotkou s plně nastavitelným manuálním tlumením předpětí a odskoku, zdvihem vidlice 240 mm a zdvihem zadního kola 230 mm.

Lehký modulární rám

Nastavitelná obrazovka a 20 mm nastavitelná výška sedadla

Palivová nádrž 20 litrů


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *

Odesláním vyplněného formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s podmínkami zpracování osobních údajů a že je přijímáte.