Triumph - Street Triple 765 RS

Triumph - Street Triple 765 RS

  

stav: Nové
rok: 2023
barva: Red
obsah: 765 cm3
výkon: 90 kW
najeto: neuvedeno


Cena: 328 000,00

Facebook

Popis:

Motocykl již skladem, vystaven u nás na showroomu.Nejlepší výkon ve třídě: Díky velkým vylepšením odvozeným přímo ze závodního programu Moto2 (TM) poskytuje proslulý motor 765 RS špičkový výkon 128 HP s vyšším točivým momentem 59 LB-FT a také lépe reaguje a rychleji zrychluje.

Optimalizované ABS v zatáčkách podporované IMU s přizpůsobeným nastavením, integrovaným do každého z pěti jízdních režimů. Street RS zajišťuje optimální brzdný výkon v jakémkoli úhlu náklonu. Přepínatelná optimalizovaná kontrola trakce v zatáčkách nepřetržitě vypočítává úhel náklonu, aby byla zajištěna optimální trakce pneumatiky a kontrola točivého momentu. Čtyři nezávisle nastavitelné úrovně zásahu lze zvolit tak, aby vyhovovaly jízdnímu stylu a podmínkám jezdce.

Brzdy nejvyšší kvality: Nové 4 pístkové radiální monoblokové třmeny Brembo Stylema, přizpůsobené 310mm kotoučům zaručují nejvyšší úroveň brzdné síly. Propojeno pro maximální efektivitu s Cornering ABS pro vyšší bezpečnost.

Precizní ovládání: Street Triple 765 RS má nová řidítka širší o 0,47 palce a přepracovanou geometrii se strmějším sklonem a zvednutou zadní částí pro svižnější ovládání, rychlejší zatáčení a lepší jízdní pozici. Premium odpružení: RS je vybaveno špičkovými 41mm převrácenými vidlicemi Showa Big Piston Forks a zadním tlumičem s nádržkou Öhlins. Plně nastavitelné, lze je doladit pro ideální nastavení na silnici nebo na okruhu.

Špičkové pneumatiky Pirelli Supercorsa SP V3 jsou standardně vybaveny a nabízejí úroveň přilnavosti na závodní dráze a tu nejvyšší stabilitu při vysokých rychlostech. Barevný TFT displej: Úhlově nastavitelný pro dokonalý pohled jezdce, 5” TFT přístroje a ergonomicky optimalizované spínací kostky na řídítkách jezdce nabízejí intuitivní ovládání a přehled v systému. 

S výškou sedadla 83,5 cm je k dispozici také přídavné nízké sedadlo, které snižuje výšku o 2,7 cm a prodejci Triumph mohou navíc sedadlo snížit o dalších 1 cm prostřednictvím speciální úpravy zadního závěsu tlumiče.

Street Triple 765 RS je vybaven závodním řazením Triumph Shift Assist pro řazení nahoru a dolů, vyhrazeným režimem Track a časomírou kola spolu s upravenou geometrií pro ostřejší řízení a je připraven k akci na trati.

Prémiovou specifikaci Street Triple 765 RS doplňuje spojka Slip & Assist, full-LED osvětlení s výrazným DRL, ovládání zdvihu předního kola, USB nabíjecí zásuvka a imobilizér.


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *