Triumph - Tiger 660 Sport

Triumph - Tiger 660 Sport

  

stav: Nové
rok: 2023
barva: Lucerne Blue
obsah: 660 cm3
výkon: 60 kW
najeto: neuvedeno


Cena: 235 000,00

Facebook

Popis:

První volný KUS v provedení Lucerne Blue již skladem!Portfolio středně velkých motocyklů rozšíří s příští sezónou nový model Tiger Sport 660.

Bude tak již druhým motocyklem, který Triumph v této objemově nižší kategorii aktuálně nabízí. Stějně jako Trident i nový Tiger má ambice stát se špičkou ve své třídě.

Náskok před konkurenčními adventure motocykly získává díky svému charakteristickému řadovému tříválci o objemu 660 ccm, který dosahuje maximálního výkonu 81 koňských sil (59,6, kW) při 10 250 otáčkách za minutu. Spolu s kroutícím momentem 64 Nm a provozní hmotností 206 kilogramů se tak můžeme těšit na opravdu hravý, výborně ovladatelný a na své poměry výkonný sportovní motocykl, který zároveň nabízí vysokou úroveň pohodlí pro dlouhé cesty s možností kompletní sestavy elegantně řešených kufrů.

Nově vznikající kategorií motocyklů nižšího objemu cílí Triumph na muže a ženy, kteří touží po prémiovém a neobyčejném stroji, ale z různých důvodů si netroufají na velké a silné motocykly nebo si je v mladém věku zatím nemohou dovolit a chtějí začít s něčím jednodušším. Tiger Sport 660 představuje bezkonkureční kombinaci neotřelého designu, špičkové britské technologie, nadstandartní výbavy a přívětivě nízkých nákladů na provoz. 


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *